Podstawy fotografii i stylizacji kulinarnej - Kurs 1-dniowy  

Dla kogo są te warsztaty?

Umiesz obsługiwać aparat w trybie manualnym, samodzielnie ćwiczysz, ale widzisz, że Twoje zdjęcia nie wyglądają tak, jak zdjęcia fotografów kulinarnych? Zapraszam Cię na kurs 1-dniowy, na którym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu zakresu kompozycji i stylizacji kulinarnej i podniesiesz się o poziom wyżej pod okiem fachowca. 


Program kursu:

  Kurs trwa ok. 6,5 godz. i składa się z części teoretycznej i praktycznej. W trakcie kursu robimy przerwę na lunch (w cenie). 

  Jest to kurs indywidualny, dlatego jego program dostosowuję tak naprawdę to Twoich potrzeb, odpowiadając na Twoje pytania i skupiając się bardziej na tych obszarach, w których odczuwasz braki. Jeśli jeszcze tego potrzebujesz, możemy wrócić do obsługi aparatu czy jakiś kwestii technicznych. 

  Zazwyczaj jednak w części teoretycznej skupiam się przede wszystkich na:

  • technikach kompozycyjnych oraz podstawowych zasadach stylizacji jedzenia 
  • dzielę się wskazówkami, skąd wziąć tła i akcesoria, które wzbogacą Twoje zdjęcia 
  • omawiam Twoje dotychczasowe zdjęcia i wskazuję obszary do pracy. 

W części praktycznej pokażę Ci krok po kroku, jak powstają moje zdjęcia - od wymyślenia koncepcji, poprzez dobór tła i akcesoriów, poprzez ustawienie oświetlenia i parametrów zdjęcia. Wykorzystamy do tego planer sesji zdjęciowej, który otrzymasz ode mnie w prezencie. Następnie będziesz mieć możliwość wykonania kolejnej stylizacji pod moim okiem. 

Zdjęcia możemy wykonać zarówno przy świetle dziennym,  jak i z lampą światła stałego (Twoją lub moją). Mogę pokazać Ci, jak posługiwać się lampą i wobec tego, jak radzić sobie z robieniem zdjęć po zmroku. 

Zabierz ze sobą:

 • aparat wraz z obiektywem/obiektywami
 • instrukcję obsługi aparatu
 • statyw (możemy skorzystać z mojego)
 • ewentualnie swojego laptopa oraz kabel do zgrywania zdjęć

Co mówią kursanci?

Kasia:

"Warsztaty indywidualne wspominam bardzo dobrze. Trwały co prawda kilka godzin, ale pomimo tego stosunkowo krótkiego czasu otrzymałam mnóstwo przydatnych informacji z zakresu fotografii kulinarnej. Dowiedziałam się, jak przygotować się do sesji, poznałam nowe techniki, zobaczyłam jak dobierać kompozycje i akcesoria do konkretnych potraw. Zuzanna zdradziła też kilka ciekawych trików, które z pewnością ułatwiają pracę. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, dobrze się u niej czułam i cieszę się, że tak miło przyjęła mnie w swoim królestwie. Był to czas, którego nie zapomnę, super doświadczenie i spotkanie z osobą, która zdecydowanie wie co robi i fajnie potrafi przekazać wiedzę z kulinarnej fotografii :) Zuzia to zdecydowanie osoba z pasją, wiedzą i zaangażowaniem, jeśli więc szukacie kogoś kto wprowadzi was w świat foto kulinarnej, to zdecydowanie polecam te warsztaty :) "


KURS INDYWIDUALNY - 999 ZŁ / OS.

KURS 2-OSOBOWY - 750 ZŁ / OS. 


Cena kursu zawiera:

 • 1 dzień warsztatów (ok. 6,5 godziny)
 • skrypt z części teoretycznej warsztatów, aby wracać do zdobytej wiedzy i ją powtarzać (nie trzeba robić notatek na kursie)
 • planer sesji zdjęciowej do wielokrotnego drukowania
 • moje osobiste wsparcie przez miesiąc - możesz wysyłać mi zdjęcia do oceny i zadawać pytania 
 • prezent w postaci ręcznie farbowanej ściereczki do zdjęć
 • pamiątkowy certyfikat ukończenia szkolenia
 • kawa, herbata, woda, zdrowe przekąski oraz lunch :)

Istnieje możliwość wystawienia faktury bez VAT. 


Jak zapisać się na kurs?

Napisz do mnie lub zadzwoń. Ustalimy szczegóły dotyczące programu kursu oraz termin. 

e-mail:  kontakt@zuzannaploch.com

telefon: +48 795 736 657

Warsztaty odbywają się w mojej domowej pracowni w Józefosławiu pod Warszawą (zaraz za granicą Ursynowa, dojazd komunikacją miejską). 


Chcesz kupić kurs w prezencie?


Kurs fotografii kulinarnej może stać się nietuzinkowym prezentem urodzinowym lub gwiazdkowym dla zakochanej w kulinariach bliskiej osoby. Odezwij się do mnie. Mogę przygotować voucher prezentowy na kurs.

Using Format