Rekomendacje

"Mieliśmy okazję współpracować z Zuzanną przy okazji realizacji kilku projektów kulinarnych. Za każdym razem otrzymywaliśmy materiały najwyższej jakości – świetne przepisy kulinarne i idealnie dopasowane zdjęcia. Praca z Zuzanną przebiega w niezwykle profesjonalnej i miłej atmosferze. Ważne jest również indywidualne podejście do każdego projektu, dotrzymywanie terminów, kreatywność i inicjatywa. Czekamy na kolejne wspólne projekty, bo na pewno skorzystamy jeszcze z usług Zuzanny!"

Wiola Dłużewska, PR & Marketing Manager, Brandmates


"Współpracujemy z Zuzanną Ploch już od 4 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości jej usług. Przez cały ten czas niezmiennie wykazuje się profesjonalizmem.  Za każdym razem dba o szczegóły, zarówno w przygotowywanych przepisach jak i w zdjęciach. Potrafi idealnie dobierać kompozycję, wyeksponować to co najważniejsze, nie zapominając przy tym o odpowiednich dodatkach.  Zuzanna oprócz wysokiej jakości usług zwraca również uwagę na utrzymywanie dobrej relacji z klientem a swoje prace przygotowuje na czas."

Anna GrotowskaBrand Manager, Monini Polska 


"Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z panią Zuzanną Ploch. Jest osobą kreatywną i zaangażowaną, dopytuje o szczegóły i dopasowuje swoje pomysły nawet do wymagającego czy niecodziennego klienta. Wszystkie etapy współpracy przebiegły terminowo, w miłej atmosferze. Chętnie skorzystam z jej usług w przyszłości.

Eliza Kucharska, Junior Consultant, Odyseja Public Relations


"Z Panią Zuzanną pracuje już prawie dwa lata. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Zuzanna jest bardzo kreatywną i otwartą osobą, a jej przepisy są zdrowe i pyszne. Pani Zuzanna potrafi zmienić proste danie w coś naprawdę wyjątkowego. Polecam wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania."


Izabela Marcinkiewicz, Manager, Marketing & Events, Eastern Europe, The Juice Plus+ Company 


"Jakość i estetyka dla naszej firmy jest najważniejsza, a Pani Zuzanna w swoich fotografiach kieruje się i oddaje dokładnie te same wartości, stąd nasza współpraca. Do współpracy wybieramy najlepszych, dlatego padł wybór na Panią Zuzannę. Współpracujemy już ponad rok, regularnie i na pewno będziemy dalej kontynuować naszą współpracę. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z każdej sesji, doświadczamy za każdym razem efektu Wow !!A oprócz genialnych zdjęć, wszystko zawsze jest terminowo i bezproblemowo :-) "


Artur Rowiński, Prezes Zarządu Be Diet Catering


"Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Zuzanną. Podobało mi się jej zaangażowanie i pomysły jeśli chodzi o zdjęcia.Dużym atutem był fakt, że w razie jakiś wątpliwości się ze mną kontaktowała i nie trzeba było przez to nic poprawiać. Co najważniejsze - terminowość🙂"


Amanda Pawlak , Dietetyk, fitatu.com


"Z Panią Zuzanną współpracujemy od ponad roku. Wykonuje dla nas zdjęcia naszych produktów marki Premium. Cenimy ją za profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. "

Eryk Białecki, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży, Edenberg

Using Format