Rekomendacje

"Mieliśmy okazję współpracować z Zuzanną przy okazji realizacji kilku projektów kulinarnych. Za każdym razem otrzymywaliśmy materiały najwyższej jakości – świetne przepisy kulinarne i idealnie dopasowane zdjęcia. Praca z Zuzanną przebiega w niezwykle profesjonalnej i miłej atmosferze. Ważne jest również indywidualne podejście do każdego projektu, dotrzymywanie terminów, kreatywność i inicjatywa. Czekamy na kolejne wspólne projekty, bo na pewno skorzystamy jeszcze z usług Zuzanny!"

Wiola Dłużewska, PR & Marketing Manager, Brandmates


"Współpracujemy z Zuzanną Ploch już od 4 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości jej usług. Przez cały ten czas niezmiennie wykazuje się profesjonalizmem.  Za każdym razem dba o szczegóły, zarówno w przygotowywanych przepisach jak i w zdjęciach. Potrafi idealnie dobierać kompozycję, wyeksponować to co najważniejsze, nie zapominając przy tym o odpowiednich dodatkach.  Zuzanna oprócz wysokiej jakości usług zwraca również uwagę na utrzymywanie dobrej relacji z klientem a swoje prace przygotowuje na czas."

Anna GrotowskaBrand Manager, Monini Polska 


"Jakość i estetyka dla naszej firmy jest najważniejsza, a Pani Zuzanna w swoich fotografiach kieruje się i oddaje dokładnie te same wartości, stąd nasza współpraca. Do współpracy wybieramy najlepszych, dlatego padł wybór na Panią Zuzannę. Współpracujemy już ponad rok, regularnie i na pewno będziemy dalej kontynuować naszą współpracę. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z każdej sesji, doświadczamy za każdym razem efektu Wow !!A oprócz genialnych zdjęć, wszystko zawsze jest terminowo i bezproblemowo :-) "


Artur Rowiński, Prezes Zarządu Be Diet Catering


"Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z panią Zuzanną Ploch. Jest osobą kreatywną i zaangażowaną, dopytuje o szczegóły i dopasowuje swoje pomysły nawet do wymagającego czy niecodziennego klienta. Wszystkie etapy współpracy przebiegły terminowo, w miłej atmosferze. Chętnie skorzystam z jej usług w przyszłości.

Eliza Kucharska, Junior Consultant, Odyseja Public Relations


"Zuzanna ma niesamowite oko do detalu, umiejętnie gra światłem i kolorystyką na zdjęciu. Każde zdjęcie jest wcześniej dokładnie zaplanowane. Uwzględnia wszelkie detale, ważne dla kompozycji. Potrafi zaprezentować produkt i skomponować potrawę w sposób tak apetyczny, że nie sposób oderwać wzroku. Fotografia kulinarna to specyficzna gałąź sztuki, a Zuzanna jest w tym obszarze artystką o doskonałym warsztacie."

Natalia Wiszniewska, e-Commerce & Content Manager, Purella


"Współpracowałam z Zuzanną przez 1.5 roku i szczerze ją polecam. Jakość zdjęć rewelacyjna. Ujęcia przepiękne, wszystkie potrawy wyglądały bardzo apetycznie. W dodatku zawsze mogłam liczyć na uwagi odnośnie potraw, czy to dotyczące ich smakowitości, czy błędów w opisach czy nawet literówek, dzięki czemu udało nam się wielokrotnie uchronić od niezadowolenia użytkowników. A to wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Kontakt szybki, wszystkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco, a zdjęcia dostarczane zawsze terminowo. "


Patrycja Koczaska, Product Owner, fitatu.com


"Pani Zuzanna idealnie rozumiała mój brief, miałam wrażenie, że rozumiemy się doskonale i mamy wspólną wizję. Podsunęła mi również wiele nowych rozwiązań i pomysłów. Byłyśmy w stałym kontakcie, jeśli coś miało się zmienić zawsze byłam pytana o zdanie, co mi bardzo się podobało. Serdecznie polecam współpracę z Panią Fotograf."

Estera Grzegorek, specjalista ds. marketingu Nutricia


"Z Panią Zuzanną pracuje już prawie dwa lata. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Zuzanna jest bardzo kreatywną i otwartą osobą, a jej przepisy są zdrowe i pyszne. Pani Zuzanna potrafi zmienić proste danie w coś naprawdę wyjątkowego. Polecam wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania."


Izabela Marcinkiewicz, Manager, Marketing & Events, Eastern Europe, The Juice Plus+ Company 


"Z Panią Zuzanną współpracujemy od ponad roku. Wykonuje dla nas zdjęcia naszych produktów marki Premium. Cenimy ją za profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. "

Eryk Białecki, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży, Edenberg

Using Format